Cristiano Ronaldo Rakip Takıma Teklif Götürdü

Cristiano Ronaldo Rakip Takıma Teklif Götürdü

Cristiano Ronaldo Rakip Takıma Teklif Götürdü

Manchester United formasıyla uzun zamandır futbol kariyerine devam eden Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesinin erken feshedileceği duyrulmuştu. Sözleşmeden 7 ay önce Ronaldo ile yollarını ayırmak istediklerini söyleyen United takımı, Ronaldo’nun davranışlarının oyuncu kurallarını ihlal ettiği gerekçesini öne sundu. Ronaldo ise rakibi Messi hakkında iyi yorumlarda bulunduktan sonra şimdi de Real Madrid’e 6 aylık sözleşme götürdü.

Ronaldo Real Madrid’e Geri Mi Dönüyor?

Futbol basınında Ronaldo’nun Real Madrid ile anlaşması konuşulurken teklifi Ronaldo’nun yapması dikkatleri çekti. İlk zamanlarda Real Madrid takımının 6 aylık olacağı söylenen sözleşmeye olumlu baktığı haberleri yayıldı. Ancak Madrid’in başkanı olan Perez’in açıklamaları kafa karıştırdı. Aynı oyuncu ile yeniden çalışmaları konusunda kesin kuralları olduğundan bahseden Florentino Perez, anlaşmaya olumlu bakmıyor.

Ronaldo ve Manchester United Gerilimi

Manchester United takımının açıklamalarının ardından misilleme yapan Ronaldo, takımına yakışmayacak davranışlar sergiledi. Yaşanan son olaylar, takım ve yıldız oyuncu arasındaki gerginliği had safhaya çıkardı. Ronaldo’nun sözleşmesi ne zaman bitecek bilinmiyor. Manchester United’ın erken bitirme kararının nasıl karşılanacağını ise zaman belirleyecek.

Ronaldo Hangi Takımla Emekli Olacak?

Son dönemde yaptığı açıklamalar ile oldukça fazla gündeme gelen Ronaldo’nun emeklilik haberleri gündeme oturmuştu. Ünlü futbolcunun emekli olmadan önce eski takımı olan Real Madrid’e geri dönmeye çalışması, hem taraftarları hem de futbol dünyasını şok uğratmaya yetti.

Futbol haberlerini canlı maçlarla taçlandırmak ve daha fazla kazanma şansı yakalamak için siz de Sekabet ailesine katılabilirsiniz. Yeni oyunlar, çeşitli bonus fırsatları ve üyelere özgü futbol promosyonları ile üyelik oluşturabilir, Sekabet’le kazanabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli bahis seçeneklerini tek bir giriş adresi üstünden değerlendirmek için güncel giriş adresini kullanabilir, maç fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Spor