Fenerbahçe Yeniden Beko’dan Eski Yıldızını Geri Istedi Nba’de Ise Şampiyonluk Yaşadı

Fenerbahçe Yeniden Beko’dan Eski Yıldızını Geri Istedi Nba’de Ise Şampiyonluk Yaşadı

Fenerbahçe Yeniden Beko’dan eski yıldızını geri istedi! NBA’de ise şampiyonluk yaşadı

Başantrenör Dimitris Itoudis yönetiminde olan yeni sezon çalışmalarına devam etmekte olan Fenerbahçe Beko’da sürpriz bir isim yeniden gündeme geldi. Gelecek olan sezon Avrupa’nın zirvesine yeniden çıkmak isteyen Sarı-Lacivertli bir ekibin, NBA’de de Golden State Warriors ile şampiyonluğa ulaşmış olan eski basketbolcusu ile beraber Nemanja Bjelica ile ilgilendiği iddia edilmiş oldu.

Home of Glory’de yer almış olan habere göre Fenerbahçe, NBA ‘de Golden State Warriors ile beraber şampiyonluğa ulaşmakta olan eski basketbolcusu ile Nemanja Bjelica ile ilgileniyor. Sarı-Lacivertli olan ekibin ayrıca Sırp yıldıza 2 yıl ve 2.6 milyon Euro’luk bir teklifte bulunmaya hazırlanmış olduğu da iddialar arasında yer tutuyor.

NBA’de opsiyonu var olduğu söyleniyor

Ancak yıldız basketbolcunun Fenerbahçe’ye gelip gelmeyeceği de henüz belirsizlik durumunu koruyor. Nemanja Bjelica’nın, Golden State Warriors’ta minimum belirli bir kontrattan sonra tekrar bir yıl daha opsiyonu bulunuyor.

MVP ödülünü kazanmış oldu

2013-2015 yılları arasında Fenerbahçe’nin formasını giymiş olan Nemanja Bjelica, Sarı-Lacivertli ekipte EuroLeague’in En Değerli Oyuncusu (MVP) sçilmeyi başarmıştı.

Bahis siteleri içerisinde adı yer almakta ola Nemanja Bjelica, geçtiğimiz sezon NBA’de 6.1 sayı, 2.2 asist ve 4.1 ribaund ortalamaları ile birlikte mücadele etmişti.

Spor