Firmanıza Özel Kargo Poşeti

Firmanıza Özel Kargo Poşeti

Kargo ile ürün teslimatı yapan bir çok sektör günümüzde faaliyet vermektedir. Mağaza olarak sabit adrese sahip olan bir çok işletme olduğu gibi internet üzerinden hizmet veren bir çok e-ticaret platformuda bulunmaktadır. İnternet alışverişlerinin bir önceki seneye göre sürekli artmasındaki etken sistemin günden güne güvenilir olması ve ürün çeşitliliğin artmasıdır diyebiliriz. Buna paralel olarak internetten satış yapan firma sayısıda son derece yükselmiştir.

Marka gücü artmaya başlayan her firma kendine özel kargo poşeti imalatı yaptırmaktadır. Ürünlerini müşterisine kendi logosuna sahip poşetlerle ulaşması hem markanın kurumsal imajına katkı verirken hemde tanınırlığını artırmaktadır. 

Neden Baskılı Kargo Poşeti Kullanılmalıdır?

Müşterileriniz sizler için elbette kıymetlidir ve onları kaybetmek istemezsiniz. Sadık müşterilerinize değer verdiğinizi göstermenin bir çok yolu olduğu gibi ambalaj ve poşetlerde bunlardan biridir. Markanız üzerinden alışveriş yapan ve kargo bekleyen kişi ürün eline ulaştığında bilinmeyen isimsiz bir kutu veya isimsiz baskısız bir poşet ile ürünü teslim alması pek şık olmayacaktır. Bunun farkında olan bir çok şirket firmasına, markasına özel kargo poşeti üretimi yaptırmaktadır. 

Baskılı kargo poşeti ile baskısız hazır isimsiz poşetler fiyat olarak çok ciddi farklara sahip değildir. Bu nedenle hazır poşetlerle ürünleri müşterilerinize göndermek yerine kendinize özel imalat ve üretimi uygun fiyatlarla yaptırmanız mümkündür. 

1000 Adet Kargo Poşeti

Her ne kadar poşet fabrikaları düşük adetli alımlar ve düşük kilodaki imalat işlerine sıcak bakmasada kargo poşetleri için minimum üretim olan 1000 adet imalatı yapmaktadır. İlk siparişinizde belirtilen adet ile başlayabilir ve ambalaj firması ile sorunsuz teslimat sonrasında daha yüksek adet veya kiloda alımlar yapabilirsiniz. Her poşet gurubunda olduğu gibi alım miktarı arttıkça birim kilogram fiyatları azalmaktadır. 

Kargo Poşeti Modelleri

Kargo poşetleri istenilen özelliklerde özel imalatı yapılabilen poşet ürünleridir. Ülkemizde firmalar tarafından en çok yaptırılan kargo poşeti çeşitleri şunladır; Baskılı kargo poşeti, şeffaf kargo poşeti, siyah kargo poşeti, yapışkanlı ve bantlı kargo poşetleri, cepli kargo poşeti, e-ticaret kargo poşeti modelleridir. Ufak, orta, büyük, battal ve özel ebat çalışamarı bu sektör için yapılmaktadır. İlk defa kargo poşeti yaptırdığınızda ambalaj firmaları klişe çalışması yapacaktır. 

 

Genel Kültür