Kenar Koruma Sistemleri

Kenar Koruma Sistemleri

Kenar Koruma Sistemleri

İnşaat sahaları her türlü tehlikeye açık olan çalışma alanlarıdır. Özellikle projelerde çalışanların can güvenliği başta olmak üzere eşya ve çevre güvenliği sağlanmadan çalışmaya başlanmaması gerekmektedir. Gerekli güvenliği sağlamak içinse alınacak önlemler, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında belirtilmiştir. Yüksekte çalışma durumunda önlem almak hem yasal bir sorumluluk hem de vicdani bir yüktür. Çeşitli projelerin yürütülmesi aşamasında alınması gereken önlemler ve bu önlemlerin hangi standartlarda olması gerektiği yönetmeliklere tabidir. Yüksek alanlarda insanların yüksekten düşmesini engellemek için geliştirilen kenar koruma sistemleri, yeni nesil güvenlik yaklaşımının doğal bir sonucu olarak hem işverenler hem de çalışanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Kenar koruma yüksekten insan ve malzeme düşmesini önleyici bir sistemdir.

İnşaatlar başta olmak üzere yüksekte çalışma yapılacak her alanda kenar koruma sistemleri kullanılabilir. Tek yapılması gereken uygulama alanı ve iş tipine göre uygun modeli seçmek. Merdiven kenarlarından balkonlara, inşaatların dış cephelerinden döşemelere kadar birçok alanda kullanılabilir özellikteki sistem, düşük maliyetli, yasalara uygun, denetimlerden geçen ve kullanım alanlarında yüksek güvenlik sağlayan bir sistemdir.

Uzun Ömürlü Kullanıma Yönelik Kenar Koruma Sistemleri

Kenar koruma birçok yönüyle ön plana çıkan bir sistemdir. Geri dönüştürülebilir olması da bunlardan biri. Kurulumu çok basit olan sistem, proje sonlandırıldıktan sonra aynı kolaylıkla sökülüp, başka bir projede kullanılmak üzere geri dönüştürülebilir. Bu özelliğiyle, ekonomik kenar koruma fiyatları avantajını ikiye katlar. İş sağlığı ve güvenliğine gereken önemi veren, yüklendiği sorumluluğun fazlasıyla bilincinde olan firmamız, kaliteli malzemeden her amaca yönelik olarak kullanılabilecek kenar koruma sistemlerinin üretimini yapmaktadır.

Bünyemizde, farklı uygulama alanlarında kullanılmak üzere her sınıf kenar korumalık mevcuttur. Sistemde bulunması gereken yasal standartlar sabit olup, farklı projelerde farklı ihtiyaçlar için kullanılmak üzere değişken özelliklerdeki kenar koruma sistemleri, tarafımızca satış, kiralama, nakliye ve kurulum olmak üzere beklentilere uygun şekilde verilmektedir. Siz de çalışma alanlarınızı hem çalışanlar hem de çevre için daha güvenli hale getirmek isterseniz, hem uygun maliyetli hem de işlevsel özellikli kenar koruma sistemleriyle ihtiyacınız olan koruyucu ekipmanı temin edebilirsiniz.

Genel Kültür