Kick Boks Müsabakaları Başladı

Kick Boks Müsabakaları Başladı

Kick Boks Müsabakaları Başladı!

Kickboks müsabakalarının başlamasıyla beraber kişiler bu muhteşem sporun tarihini araştırma yoluna gidiyorlar! İngiltere’de ve Fransa’da eş zamanlı olarak düzenlenen turnuvalara ilgi büyük!

Kickboks Tarihi Kökleri Kişileri Heyecanlandırıyor!

Kickboks, kökleri boks ve boksun Queensbury Kurallarına dayanan bir dövüş sanatıdır. Başlangıçta kickboks, askeri personel tarafından uygulanan bir dövüş sanatı biçimiydi. Bir spor olarak kickboks, hem erkekler hem de kadınlar için birçok uluslararası yarışma ve yarışmaya sahiptir. Her yaştan ve zindelik seviyesinden katılımcılar, özel olarak tasarlanmış kıyafetler giyerek spora olan bağlılıklarını gösterirler. Spor, katılımcıların nasıl antrenman yaptığı konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın hızlı tempolu ve heyecan vericidir.

Giyilen Kıyafetler İlgileri Üzerine Çekiyor!

İlk olarak, katılımcılar özverilerini göstermek için dövüş sanatları tarzı kıyafetler giymelidir. Giysiler hafif ağırlıktan ağır ağırlığa kadar değişir. Dövüşçülerin görünümünü daha da geliştirmek için her ekipmanın kendi renk şeması vardır. Ayrıca, katılımcıların boks eldiveni ve kask gibi koruyucu giysiler giymeleri gerekmektedir. Tüm bu faktörler, sporun agresif atmosferine katkıda bulunur. bahis

Sonra, kickboksçular antrenman yapmak için bir karate stili seçmelidir. Her stil tüm fitness seviyelerine uygundur. Erkekler ve kadınlar için Muay Thai, Çin kung-fu, Ving- yabancılar ve kickboks- turnuvaları vardır. Ayrıca farklı yaş gruplarına sahip çocuklar ve yaşlılar için yarışmalar da düzenlenmektedir. Tüm bu eğitimler, katılımcıları fiziksel ve zihinsel olarak dayanıklı hale getirerek dünya şampiyonu olmalarını sağlar.

Son olarak, seyirciler bir dövüş sanatları stadyumunun heyecanından sporu izlemekten zevk alırlar. Kickboks, etrafında bir halka bulunan gerçek bir stadyumda gerçekleşir. Halkanın etrafındaki sahneler, insanların maçları farklı açılardan izlemesi için oturma düzenine sahiptir. İnsanlar ayrıca yakın mesafeden maçları izlemek için halkanın etrafında dururlar. Müsabakalar sırasında hakemler, dövüşlerin adil olmasını ve her bir katılımcının kurallara uymasını sağlar.

Spor