Marcao’dan İtiraf Geldi!

Marcao’dan İtiraf Geldi!

Marcao’dan İtiraf Geldi!

Marcao, Galatasaray’dan Sevilla’ya transfer olduktan sonraki ilk röportajını verdi. La Liga takımına 15 milyon avroya imza atan Brezilyalı defans oyuncusu, “Tarih yazmak istiyorum, Sevilla gibi büyük bir kulüpte oynamaktan çok mutluyum” dedi.

İspanya La Liga takımlarından Sevilla, Galatasaray’ın Brezilyalı stoperi Marcao ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. 2018-19 sezonunun ikinci yarısında Galatasaray’a transfer olan Marcao, sarı-kırmızılı kulüpte 3 kupa kazandı ve çalıştırdığı 140 maçta 2 gol atmayı başardı. Galatasaray, Marcao’nun 15 milyon euro ikramiye karşılığında Sevilla’ya taşındığını ve bir sonraki satış veya kiralama fiyatı üzerinden kârın %10’unu alacağını açıkladı. Bahis siteleri

Anlaşmaya göre S.A.D. Sevilla Futbol Kulübü bize transfer ücreti ve 15.000.000 Euro ikramiye ödeyecek. Oyuncunun ileride başka bir kulübe kiralanması veya satılması durumunda, transfer ücretinin %10’u Sevilla FC, S.A.D.’ye de ödenecektir. Marcao transferiyle beraber Sevilla defans sorunlarını tamamıyla çözmeyi hedefliyor. Böylelikle Marcao transferinin Sevilla kulübüne birçok açıdan faydalı olacağı tahmin ediliyor. Marcao ise yaptığı her açıklamada burada olmaktan çok mutlu olduğunu ve jübilesini Sevilla kulübünde yapmak istediğini dile getirdi. Yıldız oyuncu Galatasaray’ın kendisi için her zaman özel bir yere sahip olacağını belirtti. Ayrıca Fatih Terim’in kendisi için çok özel biri olduğunu ve Terim sayesinde büyük bir potansiyel kaydettiğini söyledi. Marcao’nun transferi sonrası Galatasaray’ın yeni transferlere yönelmesi beklenen gelişmeler arasında bulunuyor.

Spor