Spor Için En İyi Bluetooth Kulaklık Hangisi

Spor Için En İyi Bluetooth Kulaklık Hangisi

Kulak içi kulaklıklar yumuşak, esnek ve güvenlidir ve boyun bandı tasarımına sahiptir. Bu son derece dayanıklı ve su geçirmez kulaklıklarla tam yedi saat pil ömrü elde etmeyi bekleyebilirsiniz. Kordon, takarken rahat hissedeceğiniz bir şey değilse, her zaman aynı işlevselliğe sahip ancak daha yüksek bir fiyata Backbeat FIT 3100 vardır.

Beats Powerbeats Pro

Aynısı, kulak üstü dolu ve halterciler için en iyi bluetooth kulaklık olarak kabul edilen Backbeat FIT 6100 için de söylenebilir. Sportif kafa bandı ayarlanabilir ve IPX5 dereceli su geçirmezlik ve ter geçirmez bir tasarıma sahiptir. O da “Her Zaman Farkında” özelliğine sahiptir, ancak daha pahalı fiyat etiketine ek olarak 24 saatlik pil ömrü ile gelir.

Paranızın karşılığını fazlasıyla veren JLAB Audio Air Sport kulak içi kulaklıklar, kulak kancası tasarımıyla ekonomik oldukları kadar rahattır. Size apple watch kullanıyormuş hissi verecek olan JLAB, kulak üstü klips tomurcukları güvende tutar ve Cloud Foam uçları kulak izolasyonu için harika çalışır. Bu kulak içi kulaklıklar ne terin ne de hafif bir çiselemenin herhangi bir soruna neden olmayacağı anlamına gelen IP66 derecesine sahiptir.

JLAB Audio Özellikleri Nelerdir?

Mükemmel bağlantı gücü ve konforu ile uygun fiyatlı bir şey arayan sporcular için, bir çift JLab Audio Air Sport kulak içi ile bir anlaşma bulacaksınız.

Jaybird Vista kulak içi kulaklıklar, tipik spor salonunuz veya ev egzersiziniz için sadece en iyi kulaklıklardan bazıları değil, aynı zamanda açık havada cesur olmayı tercih edenler için de harika. Bu küçük, hafif ve özellikle rahat kulaklıklar, Jaybird’ün EarthProof kapsüllü yapısı sayesinde düşürüldüğünde, üzerine basıldığında ve hatta tamamen sıvıya daldırıldığında hayatta kalabilir.

EarthProof Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

EarthProof, kulak içi kulaklıkların tüm bileşenlerini küçük bir plastik balonun içinde kapatır. Bununla birlikte, IPX7 derecesinden bağımsız olarak, yine de yüzme veya uzun süreli su aktiviteleri ve doğa koşularınız için tasarlanmamıştır. Bu nedenle, henüz yer altı havuzunuzun dibinde sallanmayı beklemeyin.

Pil ömrü üstündür ve size toplam 16 saat (6 kasanın dışında, 10 içeride) oynatma süresi sağlar. Kontroller sezgisel ve basittir ve Bluetooth 5.0 bağlantısı mükemmeldir. Mono dinleme, kulak içi kulaklıkların en önemli özelliklerinden biridir, yani müzik dinlemek veya aramaları yanıtlamak için yalnızca tek bir kulaklığa ihtiyacınız vardır. Jaybird Vista ile bu modu etkinleştirmek için kutudan yalnızca tek bir kulaklığı çıkarmanız yeterlidir.

Ses iyi ama bu özel kulaklıklar, diğerleri gibi, öncelikle konfor ve güvenliğe odaklanır. Her iki tomurcukta da kristal netliğinde ses elde edeceksiniz, ancak uçup gitmenizi beklemeyin. Ne olursa olsun hem rahat hem de dayanıklıdırlar, listemizi antrenmanınız için en iyi kablosuz kulaklıklardan bazıları yapar. En iyi olmasının yanında en rahat kulaklıklardan biridir.

Teknoloji