Trabzonspor Adına Bir Kötü Ve Bir İyi Haber

Trabzonspor Adına Bir Kötü Ve Bir İyi Haber

Trabzonspor Adına Bir Kötü ve Bir İyi Haber

Trabzonspor’da Torino maçında aşil tendonuna darbe almış olan Eren Elmalı’da oldukça ciddi bir probleme rastlanmadı. Hüseyin Türkmen’in ise en az iki hafta sahalarda maçlara çıkamayacağı bildirildi. Trabzonspor-Avusturya kampındaki yeni sezon için hazırlıklarını çift antrenman ile devam ettirdi. Bordo mavi takımın bir önceki akşam Torino’ya 3-0 mağlubiyet yaşamış olduğu maçta aşil tendonuna almış olduğu darbe sebebi ile maça devam edemeyen Eren Elmalı’da ciddi olacak şekilde bir soruna rastlanmadı. Yapılmış olan kontrollerden sonra genç sol bek antrenmanda yerine aldı. Kas ağrılarının oldukça fazla olması sebebiyle Torino maçında tedbiren forma giymeyen Abdulkadir ömür de sabah yapılan idmanına katılım gösterdi.

Serkan Aslan’ın Sağlık Durumu

Tedavisinin hala devam ettiği belirtilen Serkan Aslan ile sağ uyluk adalesinde darbe sonrasında bağlı kas yaralanması yer alan Hüseyin Türkmen çalışma esnasında ekibe katılamadı. Türkmen’in en az 2 hafta daha sahalardan uzak olacağı belirtildi. Genç oyuncunun 30 Temmuz’da Demir Grup Sivasspor ile karşılaşacak olan Türkiye Futbol Federasyonu Süper Kupa maçında kadroda yer almayacağı belirtildi. Oyuncular sağlık durumu ile alakalı olarak taraftarium24 farklı yorumlar yapıldı.

Karadeniz Ekibi Son Hazırlık Maçında

Karadeniz ekibi Avusturya kampındaki 2 ve aynı zamanda son hazırlık maçında bugün İtalya’nın Empoli takımı ile karşı karşıya gelecek. Canlı maç izle arama ile ekrana gelecek olan müsabaka saat 19.00’da başlayıp taraftarlara kapalı bir şekilde oynanacak. Eren Elmalı’nın son durumu olarak dün Torino ile oynanacak olan hazırlık maçında almış olduğu darbe sebebiyle oyundan çıkışı yapılan Eren Elmalı’nın yapılmış olan ilk kontrolleri de çok ciddi bir şekilde problemi olmadığı açıklandı. Durumu oldukça iyi olan oyuncu bugünden itibaren sabah antrenmana çıkarak kadroya dahil oldu.

Hala kas ağrıları sebebi ile tedbiren Torino maçına çıkmayan Abdulkadir ömür de bu sabah yapılan idmana katılım sağladı. Bordo mavili teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde yapılan sabah antrenmanında iki grup halinde çalışma gerçekleştirdi. Kadroda yer alan diğer futbolcular ise dinamik ısınma ile başlamış oldukları antrenmanda 5e 2 çalışma dar alan oyunları ve çift kalem maç ile tamamlamış oldu.

Spor